Fox “Loaded” Medium Tackle box

Kód: CBX091
Neohodnotené
Značka: Fox
€79,99 / ks

Zvoľte variant

Detailné informácie

Telefon
ODBORNÉ PORADENSTVO NA ZÁKAZNICKEJ LINKE
v čase od 8:00 do 17:00 +421 915 728 726
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri nákupe nad 60€
zaregistrujte sa
ZAREGISTRUJTE SA A NAKUPUJTE ZA VÝHODNEJŠIE CENY
nižšie ceny o 3 až 13%
Vyhotovenie: EDGES "loaded" medium tackle box
Skladom (>5 ks) | CBX091
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
€79,99 / ks

Podrobný popis

Rad New Fox Tackle Box prevzal legendárny koncept Fox F-Box, inšpiráciu z trhu a množstvo nových nápadov, aby ho priviedol k aktuálnemu stavu a späť tam, kde patrí do popredia dizajnu boxov na náčinie. Použitím celého veka ako dodatočného úložného priestoru pre koncové náčinie sme maximalizovali kapacitu a zároveň zachovali škatuľu čo najkompaktnejšiu. Veko sa skladá z 37 samostatných priehradiek s vylepšenými, pripnutými pántmi a dymovými tónovanými uzávermi, ktoré umožňujú vidieť produkty vo vnútri. Okrem toho sa dodáva hárok nálepiek na označenie obsahu pre rýchlu identifikáciu v prípade potreby.

Keď sa veko otvorí, zastaví sa presne o 180 stupňov, čo uľahčuje viazanie náväzcov s krabicou na náčinie na kolenách, pretože môžete použiť vnútornú stranu veka ako oblasť, z ktorej môžete pracovať. Veko tiež obsahuje pravítko na vnútornej aj vonkajšej strane, ktoré pomáha pri viazaní náväzcov.

Základňa Tackle Boxu bola navrhnutá tak, aby sa do nej zmestili všetky nové štandardné a XL vnútorné priehradkové boxy, nastaviteľné priehradkové boxy, hákové boxy plus dômyselné vodiace stojany v štandardoch a XL. Krabička obsahuje 3 dlhé, 2 krátke a 1 strednú prepážku, ktoré sú odnímateľné a oddeľujú základňu a umožňujú vám prispôsobiť sa vašej preferovanej konfigurácii. Rozmiestnenie deliacich štrbín bolo starostlivo zvážené, aby sa čo najlepšie využil dostupný priestor, pričom sa zaistilo, že vnútorné priehradkové boxy nebudú chrastiť v premárnenom priestore a budú efektívne zaistené všetky druhy koncového náčinia. Do tohto boxu sa perfektne zmestí čokoľvek od náradia a cievok so štandardnou dĺžkou háčika až po väčšie cievky v štýle vodcov.

Box na náradie tiež používa vo svojom zložení VCI (prchavý inhibítor korózie), čo pomáha spomaliť koróziu akéhokoľvek náčinia, ak by sa vnútro namočilo.

  • Dodáva sa s 2 x veľkým rozdeľovačom, 2 x malým rozdeľovačom, 1 x rozdeľovacím rozdeľovačom a 1 x horizontálnym rozdeľovačom
  • Vnútorný box 1 x 4 priehradky
  • 1 x 6 priehradkový vnútorný box
  • 1 x vodiaci stojan
  • 3 x háčikové boxy
  • Plus balíček nálepiek
  • Rozmery: 27 cm x 19 cm x 7 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: